Ką daryti, norint paaukoti iki 1,2%  BTB  „Jo klausykite!“

 

Kaip ir kiekvienais metais kviečiame visus dirbančius ir mokančius mokesčius Lietuvoje prisijungti prie paramos Biblijos tikinčiųjų bendruomenei „JO KLAUSYKITE!“

Norint paaukoti reikia prisijungti prie www.vmi.lt ir deklaruoti savo pajamas, o po deklaravimo jau atsiras galimybė užpildyti paramos skyrimo formą.

Paramos skyrimo formoje reikia nurodyti: „Gavėjo tipas“ – paramos gavėjas, „Gavėjo identifikacinis numeris (kodas)“ – 192096516, „Mokesčio dalies paskirtis“ – nieko nenurodome, „Mokesčio dalies dydis (procentais)“ – įrašome 1,2. Galite iškart nurodyti, iki kurių metų skirsite paramą, kad kasmet nereikėtų pildyti formos.

Deklaracijų pateikimas ar nepateikimas neturi įtakos Jūsų mokamiems mokesčiams, Jūs tik skiriate savo dalį nuo jau sumokėtų mokesčių per visus metus. Nieko nedarant ta 1,2 proc. mokesčio dalis lieka valstybei.

 

Dėmesio! norint paaukoti  iki 1,2 % BTB „Jo klausykite!“ būtina pateikti „Metinę pajamų ir turto deklaraciją“, kurią galite rasti vos tik prisijungiate prie  VMI EDS. Daugiau informacijos dėl pajamų deklaracijų Jums gali suteikti kolegės buhalterės ar pažįstami, taip pat galima skambinti Erikai 864850156.